Реалізація проекту «Професійне удосконалення педагогів».

8 жовтня 2019 року на базі Васильківського ДНЗ № 5 «Дзвіночок» відбулось перше засідання тематичний модулю «Електронний контент педагога» для педагогів закладів дошкільної освіти. Тема «Використання інформаційно-комунікаційних технологій, інтернет-ресурсів та веб-сервісів в освітньому процесі  закладів дошкільної освіти». На засіданні Дворнік Тетяною Анатоліївною, методистом з дошкільного виховання НМЦ відділу освіти, було проведено тренінг «Як не стати «здобиччю» інформації: крок до медіа грамотності». Учасники мали змогу ознайомитись із використання Gmail в діяльності педагога, створили електронну пошту, навчилися створювати документи для спільного доступу та редагування. 

Семінар з питань інклюзії.

Про інклюзію зараз говорять на всіх освітніх рівнях: рівні можливості, особливі освітні потреби...

Але чи всі говорять про неї так відверто, як 27 вересня 2019 року на базі приватного закладу «Щастя Кіндз» розказувала про це Інна Горбенко, кандидат педагогічних наук, психолог, доцент кафедри менеджменту освіти і практичної психології Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди, співзасновниця приватного дитячого садочку Cад можливостей «ЩастяKids» в місті Києві. 

На семінар з питань інклюзії приїхали педагоги з 7 регіонів України. Учасниками семінари були і наші педагоги: Пароход Людмила, вихователь-методист Васильківського ДНЗ № 1 «Журавлик» та Зіник Анастасія, практичний психолог комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр».

Семінар-тренінг для вихователів закладів дошкільної освіти.

5 вересня 2019 року на базі Васильківського ДНЗ № 1 «Журавлик» відбувся семінар-тренінг «Впровадження навчально-методичного комплекту «Впевнений старт» в освітній процес з дітьми середнього та старшого дошкільного віку»  для вихователів середніх та старших груп, які у 2019/2020 навчальному році розпочинають впровадження даного проекту. Семінар-тренінг був проведений Дворнік Тетяною Анатоліївною, методистом науково-методичного центру відділу освіти, тренером проекту «Впевнений старт».

Структура методичної роботи з педагогами закладів дошкільної освіти у 2019/2020 навчальному році.

З початком нового 2019/2020 навчального року.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наш телефон:

(04571)2-40-59

Наша адреса:

Київська область,

місто Васильків,

вул. Покровська (Луначарського), 15|1

науково-методичний центр відділу освіти

Васильківської міської ради

Погода
Погода у Василькові

вологість:

тиск:

вітер: