Перше засідання міської школи професійного зростання вихователів "Сходинки до успіху".

13 листопада 2018 року на базі Васильківського ДНЗ № 12 «Дюймовочка» відбулось перше засідання міської школи професійного зростання вихователів. Керівник: Кравченко Надія Дмитрівна, вихователь-методист Васильківського ДНЗ №12 «Дюймовочка».

 

Тема. Самоменеджмент як одна з ключових компетентностей педагога ХХI століття. На засіданні було розглянуто питання формування навичок самоменджменту у педагогів-початківців, ефективного використання робочого та вільного часу. Проведено тренінг для педагогів «Самоменеджмент  як важлива складова успішної кар’єри».

Семінар-тренінг «Ляльки-персони».

08 листопада 2018 року на базі Васильківського ДНЗ № 5 «Дзвіночок» відбувся семінар-тренінг для педагогів закладів дошкільної освіти з теми «Впровадження в освітню роботу з дітьми методики соціального та психологічного розвитку дитини «Ляльки з особистими історіями».

Методика використання ляльок-персон набула значного поширення у педагогічній практиці багатьох країн, зокрема Великій Британії, Австралії, Сполучених Штатах Америки, Нідерландах, Ісландії та Німеччині, а також у Південній Африці. Методика "Ляльки з особистими історіями" наразі успішно поширюється і в освітніх закладах України. Дана програма створена в рамках реалізації проекту «Створення інклюзивного безпечного середовища в навчальних закладах і громадах» Всеукраїнського фонду «Крок за кроком».

 Семінар-тренінг провела Дворнік Тетяна Анатоліївна. методист науково-методичного центру відділу освіти.

Перше засідання акме-студії.

26 жовтня 2018 року на базі Васильківського ДНЗ № 4 «Сонечко» пройшло перше засідання акме-студії для завідуючих та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти міста. На засіданні були розглянуті актуальні питання діяльності закладів дошкільної освіти у 2018/2019 навчальному році. Члени студії були ознайомлені з освітньою технологією «Стіни, які говорять» або своєчасне перетворення освітнього простору дошкільників. Члени мали змогу поділитися своїм досвідом роботи в оформленні розвивального життєвого простору. Також всі присутні отримали відповіді на свої запитання щодо роботи в системі «Курс. Дошкілля».

Засідання міської арт-студії.

23 жовтня 2018 року в ДНЗ № 2 «Барвінок» відбулось перше засідання міської  арт-студії педагогів з теми «Організація буккроссингу в умовах закладів дошкільної освіти». Керівник: Максакова Людмила Василівна, вихователь-методист ДНЗ № 2 «Барвінок».

 

 

На засіданні були розглянуті питання поширення буккроссингу в Україні. Члени арт-студії ознайомились з досвідом роботи з даної ідеї різних організацій та установ та намітили шляхи реалізації даного проекту у Васильківських закладах дошкільної освіти. 

Науково-методична проблема дошкільної освіти на 2018/2019 навчальний рік «Інноваційний підхід  до формування та розвитку професійної компетентності педагогічних працівників».

На допомогу працівникам дошкільної освіти міста

збірник- 2018.pdf
Adobe Acrobat документ 838.0 KB
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наш телефон:

(04571)2-40-59

Наша адреса:

Київська область,

місто Васильків,

вул. Покровська (Луначарського), 15

науково-методичний центр відділу освіти

Васильківської міської ради

Погода
Погода у Василькові

вологість:

тиск:

вітер:

Відвідувачі сайту

счетчик посещений