Засідання міського клубу творчих педагогів.

Дошкільний вік – один із найбільш відповідальних періодів життя людини у формуванні фізичного здоров’я, що забезпечують його вдосконалення, зміцнення й збереження в майбутньому.

12 лютого 2019 року відбулось чергове засідання міського клубу творчих педагогів з теми «Формування здоров’язберігаючої компетентності учасників освітнього процесу в закладах дошкільної освіти», який діє на базі Васильківського ДНЗ № 10 «Ластівка».

 

На засіданні було розглянуто питання пошуку сучасних підходів до оздоровлення дітей в умовах закладу дошкільної освіти, питання формування основ безпеки життєдіяльності у дітей дошкільного віку. Члени клубу переглянули музично-спортивну розвагу-змагання  «Зростаємо ми дужими, бо зі спортом ми дружимо», в якій участь прийняли і батьки вихованців старших груп.

Засідання міської школи професійного зростання вихователів.

8 лютого 2019 року на базі Васильківського ДНЗ № 12 «Дюймовочка» відбулось чергове засідання міської школи професійного зростання вихователів «Сходинки до успіху», керівником якої є вихователь-методист Васильківського ДНЗ № 12 «Дюймовочка» Кравченко Надія Дмитрівна.

На засіданні було розглянуто питання формування первинного економічного досвіду як необхідної умови й результату економічної соціалізації  і виховання дошкільників. Досвідом  роботи з впровадження програми соціальної та фінансової освіти дітей дошкільного віку «Афлатот» поділилась вихователь Васильківського ДНЗ № 12 «Дюймовочка» Пономаренко Людмила Миколаївна.      

 

Семінар-тренінг для педагогів.

В рамках проведення міського педагогічного фестивалю «Грані педагогічної майстерності» Дворнік Тетяною Анатоліївною, методистом науково-методичного центру відділу освіти, для педагогів Васильківського ДНЗ № 1 «Журавлик» проведено семінар-тренінг «Ляльки з особистими історіями. Методика соціального та психологічного розвитку дитини».

Засідання міської творчої групи педагогів.

21 січня 2019 року відбулось чергове засідання міської творчої групи педагогів з теми «Пізнавальний розвиток дітей через організацію пошуково-дослідницької діяльності», яке вже другий рік діє на базі Васильківського ДНЗ № 4 «Сонечко».

На засіданні було розглянуто питання організації STREAM- лабораторії як нового елементу предметно-розвивального середовища закладу дошкільної освіти. Педагогами було обговорено види лабораторій, які доречні для організації в закладі. Проведено  практикум по організації досліджень в лабораторії. Наголошено на безпеці життєдіяльності дітей під час організації досліджень.

 

Засідання міського опорного закладу.

Відбулось чергове засідання міського опорного закладу з теми «Формування в учасників освітнього процесу звичок, моделей поведінки, стилю життя, що відповідають потребам сталого розвитку», який вже третій рік діє на базі Васильківського ДНЗ № 6 «Малятко».  

На засіданні було розглянуто питання формування в учасників освітнього процесу відповідних досвіду і цінностей, необхідних для сталого розвитку, засобами  художньо-творчого напрямку. були ознайомлені із мистецтвом треш-арт. Також слухачі опорного закладу мали змогу повправлятися у створенні інтелектуальних карток, використовуючи  ідеї  сталого розвитку.

Засідання міської арт-студії.

26 грудня 2018 року на базі Васильківського ДНЗ № 2 «Барвінок»  відбулось засідання міської арт-студії з теми «Організація буккроссингу в умовах закладу дошкільної освіти», керівник Максакова Людмила Василівна. На засіданні були розроблені рекомендації щодо організації куточків обміну книжками в закладах дошкільної освіти міста, розглянуті зразки оформлення таких куточків. Розроблені рекомендаційні матеріали будуть направлені в усі заклади дошкільної освіти міста.

Семінар-практикум для педагогів закладів дошкільної освіти.

7 грудня 2018 року на базі Васильківського ДНЗ № 1 «Журавлик» відбувся семінар- практикум для педагогів з теми «Впровадження в освітній процес принципів педагогіки розуміння». Семінар провела методист НМЦ Дворнік Тетяна Анатоліївна.

Засідання міського клубу творчих педагогів.

20 листопада 2018 року на базі Васильківського ДНЗ № 10 «Ластівка» відбулось засідання міського клубу творчих педагогів з теми «Формування здоров’язберігаючої компетентності учасників освітнього процесу в закладах дошкільної освіти».

На засіданні було розкрито питання необхідності застосування ефективних здоров’язбережувальних технологій в закладах дошкільної освіти. Члени клубу мали змогу поспілкуватися із сімейним лікарем Васильківської центральної районної лікарні Рудовою Ольгою Сергіївною, яка загострила увагу на медико-профілактичних технологіях, що забезпечують збереження і зміцнення здоров’я дітей. 

В практичній частині було переглянуто заняття з фізичного виховання з дітьми старшого дошкільного віку з використанням вправ ігрового стетчингу «На лісовій галявині» (провела інструктор з фізичного виховання Терещенко Оксана Миколаївна). 

Семінар-практикум для вихователів.

16 листопада 2018 року на базі Васильківського ДНЗ № 1 «Журавлик» відбувся семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти міста на тему «Соціо-ігровий стиль роботи педагога з дітьми як ефективна  технологія в освітньому процесі закладу дошкільної освіти».

На засіданні було розкрито необхідність застосування ефективних технологій навчання та виховання дітей дошкільного віку, використання герменевтичного підходу  в освітньому процесі з дітьми.

В практичній частині було переглянуто гру-стратегію з дітьми старшого дошкільного віку «Маленькі туристи. Подорож в ліс», проведену вихователем-методистом Пароход Л.М. та вихователем Шипуліною С.І.

Під час проведення практикуму «Соціо-ігрова технологія в дії» педагоги мали змогу удосконалити свої уміння і навички щодо соціо-ігрового стилю роботи. 

Перше засідання міської школи професійного зростання вихователів "Сходинки до успіху".

13 листопада 2018 року на базі Васильківського ДНЗ № 12 «Дюймовочка» відбулось перше засідання міської школи професійного зростання вихователів. Керівник: Кравченко Надія Дмитрівна, вихователь-методист Васильківського ДНЗ №12 «Дюймовочка».

Тема. Самоменеджмент як одна з ключових компетентностей педагога ХХI століття. На засіданні було розглянуто питання формування навичок самоменджменту у педагогів-початківців, ефективного використання робочого та вільного часу. Проведено тренінг для педагогів «Самоменеджмент  як важлива складова успішної кар’єри».

Семінар-тренінг «Ляльки-персони».

08 листопада 2018 року на базі Васильківського ДНЗ № 5 «Дзвіночок» відбувся семінар-тренінг для педагогів закладів дошкільної освіти з теми «Впровадження в освітню роботу з дітьми методики соціального та психологічного розвитку дитини «Ляльки з особистими історіями».

Методика використання ляльок-персон набула значного поширення у педагогічній практиці багатьох країн, зокрема Великій Британії, Австралії, Сполучених Штатах Америки, Нідерландах, Ісландії та Німеччині, а також у Південній Африці. Методика "Ляльки з особистими історіями" наразі успішно поширюється і в освітніх закладах України. Дана програма створена в рамках реалізації проекту «Створення інклюзивного безпечного середовища в навчальних закладах і громадах» Всеукраїнського фонду «Крок за кроком».

 Семінар-тренінг провела Дворнік Тетяна Анатоліївна. методист науково-методичного центру відділу освіти.

Перше засідання акме-студії.

26 жовтня 2018 року на базі Васильківського ДНЗ № 4 «Сонечко» пройшло перше засідання акме-студії для завідуючих та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти міста. На засіданні були розглянуті актуальні питання діяльності закладів дошкільної освіти у 2018/2019 навчальному році. Члени студії були ознайомлені з освітньою технологією «Стіни, які говорять» або своєчасне перетворення освітнього простору дошкільників. Члени мали змогу поділитися своїм досвідом роботи в оформленні розвивального життєвого простору. Також всі присутні отримали відповіді на свої запитання щодо роботи в системі «Курс. Дошкілля».

Засідання міської арт-студії.

23 жовтня 2018 року в ДНЗ № 2 «Барвінок» відбулось перше засідання міської  арт-студії педагогів з теми «Організація буккроссингу в умовах закладів дошкільної освіти». Керівник: Максакова Людмила Василівна, вихователь-методист ДНЗ № 2 «Барвінок».

 

 

На засіданні були розглянуті питання поширення буккроссингу в Україні. Члени арт-студії ознайомились з досвідом роботи з даної ідеї різних організацій та установ та намітили шляхи реалізації даного проекту у Васильківських закладах дошкільної освіти. 

Науково-методична проблема дошкільної освіти на 2018/2019 навчальний рік «Інноваційний підхід  до формування та розвитку професійної компетентності педагогічних працівників».

На допомогу працівникам дошкільної освіти міста

збірник- 2018.pdf
Adobe Acrobat Document 838.0 KB
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наш телефон:

(04571)2-40-59

Наша адреса:

Київська область,

місто Васильків,

вул. Покровська (Луначарського), 15

науково-методичний центр відділу освіти

Васильківської міської ради

Погода
Погода у Василькові

вологість:

тиск:

вітер:

Відвідувачі сайту

счетчик посещений