11 квітня 2017 року на базі ДНЗ № 3 "Джерельце" відбувся семінар-практикум для музичних керівників

Тема. Оздоровчо-освітня робота в ДНЗ. Викорнистання в роботі з дітьми парціальної програми "Веселкова музикотерапія".

Семінар-практикум пройшов в рамках роботи методичного об'єднання музичних керівників. На засіданні були розглянуті освітні та парціальні програми музичного виховання дітей дошкільного віку, детально ознайомлено з програмою  «Веселкова музикотерапія» та переглянуто заняття з дітьми старшого дошкільного віку «Звуки природи: дельфіни» з даної програми, проведене вихователем Кравченко О. В. та музичним керівником Мельниченко О. І. 

31 березня 2017 року на базі ДНЗ № 1 "Журавлик" відбувся семінар-практикум для завідуючих та вихователів-методистів

Тема. Тьюторство - як дієва форма методичного супроводу педагогів в ДНЗ.

Постійні зміни умов життя та професійної діяльності в сучасному суспільстві вимагають кардинальних змін у системі освіти: переходу від пріоритету виконання завдань освітніх програм до забезпечення розвитку кожної особистості – не лише дитини, а й педагога. Відтак необхідні нові форми методичної роботи, які спонукатимуть вихователів до професійного вдосконалення й самоосвіти. Одна із них, тьюторство -  була розглянута на семінарі-практикумі, який пройшов в рамках плану роботи методичного об'єднання. Метою проведення семінару-практикуму було ознайомити педагогів із однієї із дієвих форм методичного супроводу – тьюторством, його видами, основними формами супроводу. Завдання тьюторства – створення сприятливого середовища для саморозвитку та самовдосконалення. В практичній частині членів м/о було ознайомлено з досвідом роботи ДНЗ   № 1 "Журавлик" з даної теми та було переглянуто "методичний фрістайл".

23 лютого 2017 року на базі ДНЗ № 12 "Дюймовочка" відбувся семінар-практикум для вихователів старших груп

Тема. Фінансово-економічна грамотність дітей дошкільного віку.

Cемінар-практикум відбувся в рамках роботи методичного об''єднання ихователів старших груп.

Керівник: Пароход Людмила Михайлівна.

На семінарі-практикумі було розглянуто питання актуальності економічної освіти дошкільнят, ознайомлено з Міжнародним проектом "Афлатун", було переглянуто навчально-ігрову діяльність дітей старшого дошкільного віку, проведену вихователем Пономаренко Л. М.

16 лютого 2017 року відбулось засідання опорного закладу ДНЗ № 10 "Ластівка"

Проблема "Реалізація завдань виховання основ правової культури дошкільнят"

Керівник: Омельчук Катерина Федорівна.

В рамках роботи опорного закладу відбувся консультпункт вихователя Устименко К. П. з теми "Толерантне спілкування" та майстер-клас вихователя Гурєєвої О. П. - тренінг "Навчання навичок конструктивної взаємодії педагогів з дітьми".

Членами опорного закладу було переглянуто заняття в середній групі "Права дітей в казках", проведене вихователем Устименко К. П. та родинне свято в старшій групі " Родина, родина... від батька до сина". Всі також мали змогу переглянути виставку робіт "А ми вміємо так", підготовлену батьками та дітьми дошкільного закладу.

 

31 січня 2017 року відбулось засідання опорного закладу ДНЗ    № 6 "Малятко"

Проблема "Формування в учасників навчально-виховного процесу звичок, моделей поведінки, що відповідають потребам сталого розвитку".

Керівник: Сліпуха Надія Василівна.

На засіданні було розглянуто прийоми педагогіки емпауерменту, запропоновані  авторами програми;   роль педагога   в  освітньому   процесі  в реалізації курсу «Освіта для сталого розвитку для дошкільнят». Слухачами опорного закладу було  переглянуто  роботу з дітьми 4-го року життя -  гру-привітання «Ми дружні малята», з дітьми старшої групи  -  гру-бесіду «Людина  і ліс»  (про користь дерев у житті людини). Для слухачів було запропоновано презентацію «Варто замислитись». А також всі мали змогу ознайомитись з колекцією виробів з  використаного   паперу  «Паперове диво»,  створену  дітьми, педагогами та батьками вихованців  закладу.

8 грудня 2016 року відбулось засідання опорного закладу ДНЗ  № 10 "Ластівка"

Проблема "Реалізація завдань виховання основ правової культури дошкільнят".

Керівник: Омельчук Катерина Федорівна. Засідання опорного ДНЗ № 10 "Ластівка" проводилось в рамках проведення тижня права, до Міжнародного дня прав людини, яке відзначається щорічно 10 грудня. На засіданні було розглянуто питання розроблення моделі психолого-педагогічного супроводу взаємодії ДНЗ з батьками щодо формування у дітей правового світогляду, питання порушення та захисту прав дітей. Переглянуто фрагменти документального фільму "Стіна" про захист прав дітей в різних країнах. Проведено із слухачами рольові ігри. Вихователем Устименко К. П. Була проведена консультація для слухачів на тему "Як запобігти дитячим психологічним травмам?". Слухачами опорного закладу було переглянуто відкритий захід з дітьми, проведений вихователем Гурєєвою К. П. 

6 грудня 2016 року на базі ДНЗ № 9 "Тополька" відбувся семінар-практикум для вихователів

Тема: "Виховання патріотизму в грі та в різних видах предметно-перетворювальної діяльності - міцна основа навчально-виховного процесу в ДНЗ".

Семінар-практикум відбувся в рамках роботи методичного об’єднання вихователів ДНЗ. Керівник: Котова Світлана Вікторівна. На семінарі-практикумі було розкрито питання актуальності патріотичного виховання дітей, питання інтеграції навчально-виховного процесу в ДНЗ та моделювання освітніх проектів. В практичній частині було переглянуто театралізоване дійство "Родинне гніздечко", підготовлене педагогами закладу з дітьми раннього, молодшого та середнього дошкільного віку.

план+рекомендації.pdf
Adobe Acrobat Document 243.2 KB

24 листопада 2016 року відбулось засідання опорного дошкільного закладу.

Проблема: "Формування в учасників навчально-виховного процесу звичок, моделей поведінки, стилю життя, що відповідає потребам сталого розвитку".

У 2016-2017 навчальному році розпочав роботу опорний дошкільний заклад ДНЗ № 6 "Малятко". Керівник: Сліпуха Надія Василівна. Тема засідання: "Модернізація всього навчально-виховного процесу з використанням Міжнародного проекту "Освіта для сталого розвитку в дії". На засіданні було презентовано: програми для дітей старшого дошкільного віку "Дошкільнятам - освіта для сталого розвитку", програма для молодшого віку "Маленькі люди великого світу" та програма для дорослих "Стале домогосподарство". Вихователем-методистом Турчин Наталією Василівною було показано різні форми та методи роботи як з педагогами, так і з дітьми з впровадження даного курсу. Було переглянуто виставу "Ріпка" (на новий лад), написану педагогами дошкільного закладу з використанням ідей сталого розвитку. 

8 листопада 2016 року відбулось перше засідання школи професійного зростання вихователів ДНЗ.

Тема: "Творчий вихователь. Який він?".

КЕРІВНИК школи: Кравченко Надія Дмитрівна, вихователь-методист Васильківського ДНЗ № 12 "Дюймовочка". 

  Метою організації такої школи є: 

v-- допомога молодим та малодосвідченим вихователям у їхньому професійному становленні, розв'язанні конкретних проблем методики навчання та виховання дітей дошкільного віку;

v -    сприяння розвитку їх творчого та професійного потенціалу:

v - ознайомлення слухачів школи із сучасними методами і технологіями виховання та навчання дітей дошкільного віку.

20 та 27 жовтня 2016 року відбулись навчальні семінари.

Семінари були проведені методистом НМЦ, тренером в Київській області Міжнародного проекту "Освіта для сталого розвитку в дії" Дворнік Тетяною Анатоліївною. Метою проведення семінарів було ознайомлення вихователів молодших та старших груп з курсом "Освіта для сталого розвитку для дошкільнят", залучення педагогів до впровадження даного курсу в практику роботи з дітьми.

 

З листопада місяця курс "Освіта для сталого розвитку для дошкільнят" стартує в молодших та старших групах Васильківських ДНЗ.

24 жовтня 2016 року відбулось перше засідання творчої групи педагогів.

Засідання творчої група педагогів ДНЗ з проблеми «Інноваційні технології та методики мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку»  пройшло на базі Васильківського ДНЗ      № 2 «Барвінок».

КЕРІВНИК: Максакова Людмила Василівна, вихователь-методист Васильківського ДНЗ №2 «Барвінок», «спеціаліст вищої категорії», «старший вихователь».

Тема засідання: Організація діяльності творчої групи.  Традиції та інновації в освітній діяльності дошкільного закладу. На засіданні були розглянуті наступні питання:

інноваційні технології з розвитку мовлення в ДНЗ;

традиції та інновації в освітній діяльності дошкільного закладу;

-  що таке ІКТ? Їх роль у  системі навчально-виховного процесу».

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наш телефон:

(04571)2-40-59

Наша адреса:

Київська область,

місто Васильків,

вул. Покровська (Луначарського), 15

науково-методичний центр відділу освіти

Васильківської міської ради

Погода
Погода у Василькові

вологість:

тиск:

вітер:

Відвідувачі сайту

счетчик посещений