26 квітня 2018 року відбувся семінар-практикум для музичних керівників.

Відбувся на базі Васильківського ДНЗ № 12 «Дюймовочка»  на тему «Вплив музики на психологічний стан дитини. Колір та лінія в музичній  діяльності». Метою проведення було озброїти педагогів знаннями про розвиток емоційної сфери дошкільників під час музичної діяльності. В теоретичній частині було обговорено питання впливу музики на емоційний та психологічний стан дитини, про негативний вплив на сучасної популярної музики на дитячу психіку. В практичній частині – переглянуто мюзикл «Музична мандрівка в світ емоцій» (спільний проект  педагогів та дітей), проведений музичним керівником Томашевською Ларисою Михайлівною та практичним психологом  Горбатенко Людмилою Володимирівною.

24 квітня 2018 року відбулось підсумкове засідання опорного ДНЗ № 6 «Малятко».

На засіданні було розглянуто питання виховання основ культури споживання у дітей старшого дошкільного віку. Було представлено відео журнал «Батьки  та діти»,  відеоролики  «Про те, як ми вдома  заощаджуємо». В практичній частині було переглянуто заняття з дітьми «Чиста планета». проведене вихователем-методистом Турчин Наталією Василівною. Під час обговорення керівником закладу Сліпухою Надією Василівною було підведено підсумки роботи опорного закладу за 2017/2018 навчальний рік, проведено анкетування педагогів « Чи відбулися зміни в моєму житті?».

 

Серед слухачів на засіданні були присутні Гріффін Боувенс волонтер Корпусу Миру із США та член громадської організації «Альянс добрих справ» І.Кушніренко, які високо оцінили роботу педагогів з дітьми з даної проблеми.

5 квітня 2018 року відбулось підсумкове засідання опорного закладу дошкільної освіти.

На засіданні опорного ДНЗ № 10 «Ластівка» з проблеми «Формування основ правової культури дошкільнят» було проведено вихователем Устименко Ксенією Петрівною консультацію для педагогів «Толерантність. Основні риси толерантної особистості за Ж. Шимкене». Вихователем Гурєєвою Олександрою Петрівною проведено розвагу для дітей старшого дошкільного віку «Дитина має право на любов, про це усім нагадуємо знов». На засіданні було  підведено підсумки роботи за три роки. У формі «відкритої трибуни» присутні ділились своїми враженнями від роботи опорного закладу. мали змогу оглянути організовану виставку посібників, дидактичних ігор. матеріалів, художньої літератури з правового виховання дошкільнят, фотовиставку.

Майстер-клас вихователя ДНЗ № 7 «Іскорка» Веремій В. Г.

23 березня 2018 року на базі ДНЗ № 7 «Іскорка» відбувся майстер-клас вихователя Веремій Віри Григорівни з проблеми «Формування здоров'язберігаючої компетентності вихованців дошкільних навчальних закладів». На засіданні було розглянуто питання змісту та організації проведення Днів Здоров’я в закладі дошкільної освіти  в другу половину дня. В першій половині засідання було проведено бліцопитування з педагогами та батьками вихованців з питання проведення за гартувальних заходів у закладі освіти та вдома. В практичній частині – педагогом було ознайомлено із формами роботи з дітьми в другу половину дня і проведено розвагу з дітьми середнього та старшого дошкільного віку «Подорож в Країну Здоров’я».

22 березня 2018 року відбувся семінар-практикум для вихователів

Засідання відбулось на базі Васильківського ДНЗ № 5 «Дзвіночок» пройшов міський семінар-практикум для вихователів груп дітей старшого дошкільного віку на тему «Роль пошуково-дослідницької діяльності дітей у формуванні пізнавального інтересу. Дитяче експериментування». На засіданні педагогів було ознайомлено із сучасними вимогами до організації дослідницької діяльності дітей в закладі дошкільної освіти; із структурою проведення гри-експериментування. В практичні частині – було переглянуто заняття з дітьми старшого дошкільного віку «Чарівна симфонія природи», проведене вихователем старшої групи № 1 Дармостук Оленою Віталіївною та майстер-клас «Експериментуйте разом з нами», проведений вихователем Пантюховою  Валерією Андріївною. Цікавим номером було представлення «Оркестру води» та «Оркестру паперу», підготовлене вихователем Єрмаковою Ганною Олександрівною та музичним керівником Шаповаловою Тетяною Володимирівною.

Засідання міського опорного закладу дошкільної освіти.

01 лютого 2018 року відбулось засідання міського опорного Васильківського ДНЗ № 10 «Ластівка» з проблеми «Реалізація завдань основ правової культури дошкільнят». На засіданні було розкрито питання формування безпечної поведінки у дітей дошкільного віку в повсякденному житті. Педагоги закладу поділились досвідом роботи з даної теми і слухачі мали змогу переглянути музично-спортивну розвагу «У пошуках скарбів» для дітей старшого дошкільного віку (проведено: інструктором з фізкультури Терещенко О. М., вихователями: Устименко К. П., Червенко Л. М.). На засіданні також розглядалось питання харчування дітей в закладах, формування у дітей свідомого ставлення до свого здоров’я. Всі присутні оглянули виставку нетрадиційного фізкультурного обладнання та усний журнал «Право дитини на охорону здоровя, його реалізація в умовах закладу дошкільної освіти».

23 січня 2018 року відбулось друге засідання школи професійного зростання вихователів ЗДО.

Керівник школи: вихователь-методист Васильківського ДНЗ № 12 «Дюймовочка» Кравченко Надія Дмитрівна.  Тема «Організація природничої компетентності дітей дошкільного віку». На засіданні розглядалось питання значення організації екологічної освіти дітей дошкільного віку в умовах дошкільного закладу, питання реалізації педагогіки розуміння в роботі з дітьми. Із слухачами була проведена ділова гра «Формування емоційно значимої поведінки у природному оточенні».

8 грудня 2017 року відбувся семінар-практикум для завідуючих та вихователів-методистів

Семінар-практикум відбувсяг на базі ДНЗ № 9 «Тополька» на тему «Реалізація принципів педагогіки розуміння в ДНЗ». В теоретичній частині заходу були розглянуті питання педагогіки розуміння як засобу оптимізації освітнього процесу, питання побудови взаємин з дітьми на основі педагогіки розуміння. Теоретичну частину провела вихователь-методист закладу Шевченко Світлана Олександрівна, провівши з педагогами закладу тренінг «Практика реалізації принципів педагогіки розуміння в ДНЗ».

7 грудня 2017 року відбулось засідання опорного закладу

Засідання пройшло на базі ДНЗ № 10 «Ластівка», який є опорним в місті з проблеми «Реалізація завдань основ правової  культури дошкільнят». Всі учасники заходу взяли активну участь у круглому столі, на якому обговорювалось питання організації взаємодії органів влади та закладів освіти з проблеми захисту дітей від жорстокого поводження. З даного питання виступив Гаркавенко Володимир Григорович, начальник служби у справах дітей та сімї Васильківської міської ради. Всіма було переглянуто заняття в середній групі «Моя родина», проведене Белемець Галиною Андріївною та мюзикл «Професії», проведений вихователем старшої групи Устименко Ксенією Петрівною та музичним керівником Ярошенко Інною Вікторівною.

6 грудня 2017 відбулось засідання міського опорного закладу

Засідання пройшло на базі ДНЗ № 6 «Малятко», який є опорним в місті з проблеми «Формування в учасників навчально-виховного процесу звичок, моделей поведінки. стилю життя, що відповідає потребам сталого розвитку». На засіданні вихователем-методистом Турчин Наталією Василівною було презентовано нову програму для дітей  середнього дошкільного віку «Діємо разом», запропоновано для перегляду презентацію «Майбутнє наших дітей» (з досвіду роботи педагогів закладу), а також переглянуто сюжетно-рольову гри «У театрі», проведену вихователем середньої групи Пилипенко Г. У.  Всі присутні переглянули інсценізацію казки  «Круть і Верть» за участю батьків вихованців середньої групи.

5 грудня 2017 року на базі ДНЗ № 7 "Іскорка" пройшов майстер-клас вихователя Веремій В. Г.

Перше засідання майстер-класу пройшло на тему "Здоров’я зберігаюча компетентність дітей дошкільного віку". Під час засідання було проведено медіа консультування на дану тему, переглянуто зміст та організацію проведення Дня Здоров’я в закладі в І половину дня: ранкову зустріч, ранкову гімнастику–похід з батьками вихованців, сюжетне заняття «Подорож на острів скарбів» з використанням методики М. Єфименка та нетрадиційного фізкультурного обладнання.

Структура методичної роботи з педагогами міста у 2017/2018 навчальному році

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наш телефон:

(04571)2-40-59

Наша адреса:

Київська область,

місто Васильків,

вул. Покровська (Луначарського), 15

науково-методичний центр відділу освіти

Васильківської міської ради

Погода
Погода у Василькові

вологість:

тиск:

вітер:

Відвідувачі сайту

счетчик посещений