Олімпійський тиджень в закладах дошкільної освіти міста

 З 10.09. по 14.09.2018 року в закладах дошкільної освіти міста під девізом: «Здорова дитина – щаслива країна» пройшов Олімпійський тиждень. Заходи під час тижня були  спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя.

З дітьми були проведені бесіди на теми «Олімпійські символи — прапор, олімпійський вогонь, церемонії ігор», «Історія Олімпійських ігор». Під час проведення спортивних змагань, вікторин, розваг, малята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, змагалися, гралися та навчали молодших дітей різним вправам.

Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.

 Проведення олімпійського тижня подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя.

Тиждень безпеки дорожнього руху

У серпні-вересні в Україні традиційно проходить профілактичний рейд  «Увага! Діти на дорозі». Державтоінспекція проводить ці профілактичні заходи, що вже стали доброю традицією, напередодні та на початку навчального року.

В рамках профілактичного рейду закладах дошкільної освіти міста з 3 по 7 вересня 2018 року пройшли тижні безпеки дорожнього руху під гаслом «Безпека 6на дорогах залежить від кожного!».  Метою проведення Тижня є активізація інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо попередження дорожньо-транспортного травматизму серед дітей та їхніх батьків.

Протягом Тижня безпеки дорожнього руху було проведено: -          ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДУ: лекторії, наради щодо попередження дитячого дорожнього травматизму, оформлено куточки безпеки дорожнього руху, тематичні папки, папки-пересувки; виготовлено наочну інформацію в «Куточки для батьків».-      ДЛЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ: заняття, тренінги на відповідну тематику, бесіди; вікторини; цільові прогулянки із спостереженням за транспортом, знайомство з світлофором, знайомство з дорожньою розміткою «зебра»; дидактичні, творчі, рухливі ігри, сюжетно-рольові ігри; розваги; переглянуто мультфільми на тематику безпеки дорожнього руху тощо.

Вітаємо з початком нового 2017/2018 навчального року!

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наш телефон:

(04571)2-40-59

Наша адреса:

Київська область,

місто Васильків,

вул. Покровська (Луначарського), 15

науково-методичний центр відділу освіти

Васильківської міської ради

Погода
Погода у Василькові

вологість:

тиск:

вітер:

Відвідувачі сайту

счетчик посещений