День української писемності та мови в закладах дошкільної освіти.

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.

Педагоги та вихованці закладів дошкільної освіти міста приєднались до відзначення цього свята проведенням тематичних занять, виховних заходів, розваг, конкурсів, українських ігор. читанням  та  інсценуванням українських народних казок, читанням віршів про українську мову.

Хто мав змогу – написав радіо диктант.

ІІ етап курсів підвищення кваліфікації.

31 жовтня та 1 листопада 2018 року відбувся ІІ етап курсової перепідготовки вихователів закладів дошкільної освіти міста. Заняття проходили на базі Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 та Васильківського  академічного ліцею «Успіх» для 79 вихователів. 

Слухачі курсів мали змогу відвідати цікаві семінари, тренінги та майстер-класи, проведені методистами Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.

Проект «Впевнений старт» «#VS_Fest – 2018».

24 жовтня в м. Київ у великому конференц-залі Національної академії наук України відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар для тренерів-представників проекту «Впевнений старт» «#VS_Fest – 2018».

Семінар провела команда проекту «Впевнений старт» на чолі із керівником проекту, директором ТОВ «Українська академія дитинства» Рогозянським Олексієм Сергійовичем.

На заході було презентовано хід та результати проекту «Впевнений старт» у 2018 році, визнано та нагороджено кращих тренерів проекту. На заході була присутня методист науково-методичного центру відділу освіти Васильківської міської ради, тренер проекту Дворнік Тетяна Анатоліївна, яка теж була відзначена авторами проекту. У другій частині заходу всі учасники мали змоги відвідати авторські майстер-класи педагогів. 

Флешмоб «Вільна гра дітей, або День без іграшок!».

Науковцями доведено, що 60% дітей в старших групах грають на примітивному рівні. Близько 30% вважають за краще не грати один з одним, а займатися конструкторами і головоломками. І лише небагато дітей (5-7%) грають у складні розгорнуті гри, тоді як ще в 1970-і на складну гру були здатні практично 100% малюків. Що сталось? Діти не вміють гратися у ігри, гратися разом!

Вперше в Україні, 22 жовтня 2018 року, в закладах дошкільної освіти відбувся незвичайний флешмоб «Вільна гра дітей, або День без іграшок!».

Заклади дошкільної освіти міста Василькова приєдналися до  флешмобу. Метою його проведення було привернення уваги дорослих до ігрової діяльності дітей, створення відкритого ігрового простру та умов для розвитку інтересів і запитів дитини, для отримання нею досвіду досягнення своєї мети.

Ідея дня: «Передусім природні інтереси й активність дитини».  

Під час проживання цього дня було використано матеріали професора, доктора педагогічних наук Катерини Крутій про «Халабудну педагогіку».

Всесвітній день посмішки в закладах дошкільної освіти міста.

В першу жовтневу п’ятницю відзначається одне з найвеселіших свят – Всесвітній день посмішки! Цього року він припадає на 5 число. Це хороший привід із самого ранку посміхнутися і провести в гарному настрої весь день. 

Дякувати за такий приємний день ми зобов’язані талановитому художнику Гарві Беллу, до якого в 1963 році звернулися представники страхової компанії «State Mutual Life Assurance Company of America» з проханням придумати логотип. Художник запропонував розробку, яка припала їм до душі, і добре знайома зараз кожному з нас – смайлик. Цей малюнок став популярним в одну мить як в самій компанії, так і по всьому світу. А ось за розробку цього позитивного логотипу Гарві Белл отримав лише 50 доларів. У 1999 році, з ініціативи самого художника, вперше було відсвятковано Всесвітній день посмішки!

Працівники і вихованці закладів дошкільної освіти міста приєднались до відзначення дня посмішки проведеними заходами: заняттями, акціями «Подаруй посмішку» та розвагами.

Не забуваймо, що посмішка робить вас щасливішими і красивішими, це ще й чудова терапія!

Всесвітній день тварин у закладах дошкільної освіти міста.

4 жовтня - чудовий привід проявити любов до братів наших менших, адже саме цього дня відзначають Всесвітній день тварин. Це свято шанують не тільки представники природоохоронних організацій, а й звичайні люди, в житті яких тварини займають особливе місце.

Вперше це свято відзначали в 1931 році, коли відповідне рішення про його заснування прийняли засідателі Міжнародного конгресу прихильників громадського руху з захисту природи. Цей захід відбувся у Флоренції. Цього дня товариства з захисту прав тварин проводять акції у багатьох країнах світу.

 До проведення цього свята  долучилися і працівники закладів дошкільної освіти міста. В цей день в закладах пройшли акції, фотовиставки. заняття для дітей, розваги. Крім того, День тварин - це привід нагадати всім про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох стали дійсно незамінними членами сім'ї.

Міський педагогічний калейдоскоп.

27 вересня 2018 року в приміщенні Васильківського академічного ліцей "Успіх" відбувся міський педагогічний калейдоскоп, присвячений 100-річчю з дна народження В.Сухомлинського. Педагоги закладів дошкільної освіти презентували виставку методичних матеріалів з впровадження в освітній процес з дітьми педагогічної спадщини В.Сухомлинського.

21 вересня - Міжнародний день миру.

День миру в Україні встановлений Указом Президента № 100 від 5 лютого 2002 року «Про День миру» і відзначається щорічно 21 вересня — в Міжнародний день миру. Таким чином Україна підтримує рішення Генеральної Асамблеї ООН і підтверджує відданість країни ідеалам миру.

Працівники та вихованці закладів дошкільної освіти міста приєдналися до проведення Дня миру. В закладах пройшли акції «Пташка миру», розваги, конкурси, виставки, тематичні заняття із закликом до всіх людей на Землі «Живіть у мирі та злагоді».

Олімпійський тиджень в закладах дошкільної освіти міста

 З 10.09. по 14.09.2018 року в закладах дошкільної освіти міста під девізом: «Здорова дитина – щаслива країна» пройшов Олімпійський тиждень. Заходи під час тижня були  спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя.

З дітьми були проведені бесіди на теми «Олімпійські символи — прапор, олімпійський вогонь, церемонії ігор», «Історія Олімпійських ігор». Під час проведення спортивних змагань, вікторин, розваг, малята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, змагалися, гралися та навчали молодших дітей різним вправам.

Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.

 Проведення олімпійського тижня подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя.

Тиждень безпеки дорожнього руху

У серпні-вересні в Україні традиційно проходить профілактичний рейд  «Увага! Діти на дорозі». Державтоінспекція проводить ці профілактичні заходи, що вже стали доброю традицією, напередодні та на початку навчального року.

В рамках профілактичного рейду закладах дошкільної освіти міста з 3 по 7 вересня 2018 року пройшли тижні безпеки дорожнього руху під гаслом «Безпека 6на дорогах залежить від кожного!».  Метою проведення Тижня є активізація інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо попередження дорожньо-транспортного травматизму серед дітей та їхніх батьків.

Протягом Тижня безпеки дорожнього руху було проведено: -          ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДУ: лекторії, наради щодо попередження дитячого дорожнього травматизму, оформлено куточки безпеки дорожнього руху, тематичні папки, папки-пересувки; виготовлено наочну інформацію в «Куточки для батьків».-      ДЛЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ: заняття, тренінги на відповідну тематику, бесіди; вікторини; цільові прогулянки із спостереженням за транспортом, знайомство з світлофором, знайомство з дорожньою розміткою «зебра»; дидактичні, творчі, рухливі ігри, сюжетно-рольові ігри; розваги; переглянуто мультфільми на тематику безпеки дорожнього руху тощо.

Вітаємо з початком нового 2017/2018 навчального року!

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наш телефон:

(04571)2-40-59

Наша адреса:

Київська область,

місто Васильків,

вул. Покровська (Луначарського), 15

науково-методичний центр відділу освіти

Васильківської міської ради

Погода
Погода у Василькові

вологість:

тиск:

вітер:

Відвідувачі сайту

счетчик посещений